Udany występ młodziczek

W trzecim turnieju wojewódzkim młodziczek, którego gospodarzem był lubelski TPS, bardzo udanie wystąpiły nasze najmłodsze wygrywając wszystkie mecze. Ten wynik daje nam awans do najlepszej ósemki rozgrywek w następnym turnieju. Dziewczęta zaczęły bardzo ospale i przegrały 1 seta z zespołem TPS 18:25. Drugi set to nasze przebudzenie i wygranie do 16. W trzecim prowadzimy stale 2-3 punktami, ale w końcówce nasz przestój i wynik remisowy 13:13.  Jednak końcówka jest nasza i wygrywamy 15:13. W drugim meczu z Olimpem, dysponującym bardzo silną zagrywką, przegrywamy już 7:14. Ale pracowicie odrabiamy straty, wygrywając do 22. Drugi to już nasza zdecydowana dominacja. W trzecim meczu z MKS Kraśnik potrzebne jest nam wygranie 1 seta do zdobycia 1 miejsca. Dokonujemy tego wygrywając do 18. Drugi set po wyrównanej grze wygrywamy do 22.

SALOS - TPS Lublin 2:1 (18:25, 25:16, 15:13)

SALOS - OLIMP Opole 2:0 (25:22, 25:12)

SALOS - MKS Kraśnik 2:0 (25:18, 25:22)

Zespół wystąpił w składzie: Kinga SKRZYPEK, Sandra NAGÓRNA, Wiktoria MROZEK, Amelia MACIĄŻEK, Oliwia OŚWIATA-GRZĘDA, Wiktoria KRYSA-kapitan >libero Alina BRATYCZAK> Michasia RYBCZYŃSKA, Iza KRASA, Ola BAMBUCH, Oliwia KROPIEWICZ.