W trzech ostatnich latach jest jeden stały punkt - Salos-Kalina Lublin

W kolejnych Inspektorialnych Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej, rozegranych w Krakowie w dniach 8-9 maja 2015 znowu "dublet" dla naszych dziewcząt. Mozemy powiedzieć, "on był stały, tylko one się zmieniały". Jednym słowem na pierwszym miejscu Lublin, a tylko na dalszych miejscach trwa ostra rywalizacja. W kategorii starszej "A" mieliśmy nie startować, bowiem dziewczęta planowały zakończyć swoje występy po Światowych Igrzyskach we Włoszech. Jednak bardzo udany występ w Turynie i ... (Rzeszów), spowodował nagłą zmianę decyzji. Powrót "córki marnotrawnej" Eweliny plus "nowa twarz" Ania,  pozwolił na poprawny występ zespołu. Mimo, że zespoły Salosu-Cortile Kielce (obie kategorie) występowały w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski, praktycznie nie nawiązały z nami walki . A oto wyniki (sety grane do 21 punktów):  Salos Zabrze 2:0 (21:4, 21:4),  Salos Rzeszów 2:0 ( 21:6, 21:6 ), Salos Cortile Kielce 2:0 ( 21:13, 21:14 ).

Zespół wystąpił w składzie: Patrycja CIUPA, Ewelina MICHALAK, Basia KUDUK, Kasia KORGOL, Ania FLASIŃSKA, Magda TROJAK >libero Patrycja SKRZYPCZAK > Iza LIPCZYŃSKA

Nasze młodziczki również nie straciły seta, chociaż w pierwszym secie spotkania z Kielcami, po serii błędów w przyjęciu trudnej zagrywki straciły 7 punktów i przegrywały już 12:16. Jednak po wyrównanej grze wygrały do 19. W drugim nie było juz żadnych problemów z wygraniem seta. A oto wyniki:

Salos Zabrze 2:0 (21:10, 21:4), Salos Cortile Kiekce 2:0 (21:19, 21:12), Salos Staniątki 2:0 (21:7, 21:5), Salos Piast Kraków 2:0 (21:11, 21:10)

Zespół wystąpił w składzie:Magda PODSKARBI, Gabrysia WĘGLIŃSKA, Wera PYZIK, Patrycja UMIŃSKA, Paulina STEFANOWSKA, Dominika WAWERSKA >libero Patrycja WAWERSKA> Natalia SKRZYPCZAK, Natalia ZYCHOWICZ, Karolina ZAKOŚCIELNA.

Obydwa zespoły uzyskały awans do finałów Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej, które w drugiej połowie września odbędą się w Świętochłowicach i Zabrzu (województwo śląskie).