W XXII Festiwalu Siatkówki młodziczki grają o miejsca 1-4

W rozgrywanym na stadionie Budowlanych XXII Festiwalu Piłki Siatkowej i Mini Siatkówki, nasze młodziczki  po wygraniu swojej grupy, zagrały w finałach o miejsca 1-4. I niech całym komentarzem będzie słowo "zagrały"! Przegrały po 2:1( obydwa trzecie sety po 13:15) ze SKAŁKĄ Annopol i TPS Lublin, zajmując 4 miejsce. W sobotę gra była niezła, natomiast w niedzielę słabiutka. Za grę w niedzielę mogę tylko wyróżnić Martynę Górską. Pozostałe zagrały "seriami" w jedną i drugą stronę. Ale chyba moje aspiracje są trochę za wysokie, bowiem przegraliśmy z zespołami, które były przed nami w mistrzostwach województwa. Ale wygrana w sobotę ze zwycięzcą Festiwalu, zespołem MKS Kraśnik 2:0 dawała nadzieję na sukces. No cóż, pozostaje żmudna praca dla osiągnięcia sukcesu w nowym sezonie, gdyż wiekowo w młodziczkach gramy jeszcze w następnym sezonie. A zespoły Kraśnika i Annopola były o rok starsze.

Zespół wystapił w składzie: Olga KOCIŃSKA, Ewelina GRONDEK, Wiktoria PYC, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Martyna GÓRSKA, Weronika ZUGAJ >libero Kasia OLEJNIK i Martyna PODSIADŁA> Karina IDT, Wiktoria MAJEWSKA, Julia PAŁYS, Martyna KLIMEK.

Natomiast dziewczęta z klas VI ostatecznie uplasowały się na miejscu 9, wygrywając 5 meczy i przegrywając 4. Zespół wystąpił w składzie: Martyna PODSIADŁA, Anna FAJGIELSKA, Ada DZIĘSŁAW, Oliwka OŚWIATA-GRZĘDA, Kinga SKRZYPEK i Klaudia ZWOLAK. Nie wystąpiła najdłużej trenująca Otylka Borkowska (wycieczka?).

trener siatkarek