Wygrana juniorek z SZÓSTKĄ Biłgoraj

W meczu Ligi Wojewódzkiej juniorek podejmowaliśmy zespół SZÓSTKI Biłgoraj. Po zaciętym meczu, szczególnie w drugim i trzecim secie, wygraliśmy to spotkanie 3:1 (19:25, 25:22, 26:24, 25:13). Przewyższaliśmy zdecydowanie siłą ataku, natomiast przegrywaliśmy dokładnością przyjęcia i dogrania. W sumie mecz ciekawy, obfitujący w silne ataki, ale niedokładnością można by obdzielić kilka innych spotkań. Nie wyróżniam szczególnie żadnej z zawodniczek, gdyż dziewczęta zagrały "z zębem" , a każdej zdarzały się zagrania tragiczne, dobre, bardzo dobre ale i szczęśliwe. Zwycięzców się nie sądzi. I niech tak zostanie. Niech to będzie temat do przemyśleń dla każdej z dziewcząt. Pewne zagrania muszą być schematem, ale gdzie to można przećwiczyć? Zespół wystąpił w składzie: Gosia ŚWIDEREK, Ola JAWORSKA, Kasia KORGOL, Ola DUDEK, Asia PIELECH, Basia KUDUK >libero Patrycja SKRZYPCZAK> Doma CZABAJ, Patrycja CIUPA, Kasia KOWALSKA.

W następną niedzielę gramy bardzo ważny mecz z TPS, chyba w piątek gramy kadetki z TPS. Czasu na trening nie ma. Proponuję przysiąść w weekend do książek, a w środę zapewnić wreszcie frekwencję.

Dzięki uprzejmości Pana Zenona Krawczyka na www.tslublin.pl fotorelacja z meczu

trener siatkarek

Komentarze: 1

  • Nowy komentarz

  • 2014-11-29 12:40Napisał(a): sympatyk

    Skupię się na pierwszym zdjęciu, wynik na tablicy który jest marzeniem każdej zawodniczki i trenera. A tak na marginesie - taki wynik w protokole zapisała Pani Sędzia Sekretarz, która była kiedyś zawodniczką .... Salosu.