Wygrana w meczu III Ligi kobiet

W kolejnym meczu III Ligi kobiet, nasze dziewczęta występujące w barwach CUKROWNIKA, odniosły zwycięstwo z zespołem seniorek TEMPA Chełm 3:1 (25:10, 28:30, 25:14, 25:22). W sumie ciekawe spotkanie z bardziej rutynowanym zespołem gości, w którym prym wiodła Iwona Pasieczna, występująca w sezonie 2007/9 w zespole juniorek Cukrownik-Salos, a w następnych latach zawodniczka II ligowych zespołów AZS Politechnika Radom i Verano-Sobieski Lublin. Pierwszy set to nasza zdecydowana przewaga, uwidoczniona wygraną 25:10. Drugi set to przewaga 2-3 punktów chełmianek, jednak to my wychodzimy na prowadzenie i mamy 4 piłki w górze na wygranie seta. Jednak przegrywamy 28:30 po minimalnych autowych atakach Sylwii i Agnieszki. Trzeci set bez historii i nasza gładka wygrana 25:14. W czwartym znowu gramy na boisku z oślepiającymi promieniami słońca, gdzie bardzo trudno jest wykonywać silne zagrywki w wyskoku. Na tym boisku zepsuliśmy ponad 10 zagrywek. Zaczynamy bez werwy i do połowy seta mecz odbywa się punkt za punkt. W końcówce odskakujemy na dwa punkty, zagrywka punktowa Sylwii, ataki Ady i Gosi dają nam upragnione zwycięstwo 25:22. Zespół wystąpił w składzie:Ada NEJKAUF-kapitan, Sylwia ŚLUSARCZYK, Aga WARGOCKA, Wera NIEDŹWIEDŹ, Gosia KAŁAN, Renia POWSZEDNIAK >libero Doma ROZWADOWSKA> Ola JAWORSKA, Ola DUDEK i Marysia STRUG.