Wymęczone zwycięstwo kadetek

W rozegranym awansem spotkaniu Ligi Wojewódzkiej Kadetek podejmowaliśmy zespół MKS Kraśnik. Po bardzo słabym występie udało się nam zwycięsko zakończyć wynikiem 3:1 (25:23, 25:23, 23:25, 27:25). Był to zdecydowanie najgorszy występ naszych dziewcząt w tym sezonie. 2 tygodnie przerwy w rozgrywkach plus choroby, skutkujące niską frekwencją na treningach spowodowały drastyczny spadek jakości gry. Ten jeden przegrany set może być kluczowym elementem awansu do finałowej rozgrywki. Ale poczekajmy na wyniki meczy TPS-Tomasovia.

Zespół wystąpił w składzie: Natalia SKRZYPCZAK-kapitan, Wiktoria TOMASZEWSKA, Ola KUKURYK, Klaudia WIĘCKIEWICZ, Zuzia PASZT, Ewelina GRONDEK > libero Martyna GÓRSKA> Olga KOCIŃSKA, Karina IDT, Julia PASZT.