Wymęczone zwycięstwo w finałach Ligi Kadetek

W drugim meczu finałów o mistrzostwo województwa kadetek pokonaliśmy zespół SZÓSTKI Biała Podlaska 3:2 (18:25, 25:21, 25:20, 18:25, 15:11). Kontuzja rozgrywającej Wery w meczu  przeciwko TPS, wyeliminowała ją na dłuższy okres z meczy i treningów, nie mówiąc już o najbliższym wyjeździe na obóz. W dzisiejszym meczu na tej kluczowej pozycji wystąpiła Renia. Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando do stanu 16:12. W tym momencie błąd sędziego na naszą niekorzyść i robi się 16:20 i całkowity zastój zespołu. Przegrywamy tego seta, jednak dwa następne padają naszym łupem. Niestety w czwartym serie naszych  błędów, w czym przoduje bardzo dobrze grająca przez trzy sety Aga Wargocka. Dochodzi do piatego seta i tu nasza dobra gra: 5:0, 8:2, 10:4 i zaczęły się schody: 10:7 i 11:9. Wprowdzona za Dżastę Aga Bończewska trudną zagrywka odrzuca przeciwnika od siatki i wymęczamy seta 15:11 a mecz 3:2.  Całe szczęście, że od poniedziałku rozpoczynamy obóz i należy mieć nadzieję na poprawę jakości gry dziewcząt. Wielka szkoda, że nie wszystkie dziewczęta wezmą w nim udział. Zespół wystąpił w składzie: Aga TROJAK-kapitan, Justyna PAWŁOWSKA, Ola KASPRZAK, Ada NEJKAUF, Aga WARGOCKA, Renia POWSZEDNIAK>libero:Ewelina KOZŁOWSKA oraz Aga BOŃCZEWSKA, Doma FEDUREK, Dorota MATACZ, Kasia STRZESZEWSKA, Wiola JABŁOŃSKA.