Zwycięstwo juniorek i porażka kadetek

W połączonym ze względów oszczędnościowych wyjeździe zespołów juniorek i kadetek do Białej Podlaskiej padł remis 1:1. Kadetki występując w składzie rocznikiem 1996, przegrały z SZÓSTKĄ 1:3 (26:24, 12:25, 16:25, 11:25). Mecz dla nas zakończył się po pierwszym secie, gdzie gra była wyrównana, a zespół walczył bardzo ofiarnie. Od drugiego seta grały już tylko przeciwniczki, a w naszym zespołe nie miał kto wykończyć akcji nawet przy pojedyńczym bloku.

Zespół wystąpił w składzie: Wiola JABŁOŃSKA, Sylwia ŚLUSARCZYK, Gosia KAŁAN, Gosia ŚWIDEREK, Ola JAWORSKA, Marysia STRUG >libero: Dominika ROZWADOWSKA > Ola KASPRZAK, Monika BARSZCZEWSKA.

Lepiej zaprezentował sie zespół juniorek występujący w trochę eksperymentalnym składzie bez chorych Justyny Pawłowskiej i Agnieszki Bończewskiej, Agnieszki Wargockiej (ważniejsza była wycieczka), Reni Powszedniak (obrona pracy doktorskiej z fizyki - prawdopodobnie?). Jakby tych nieszczęść było mało, to Ada podkręciła staw skokowy na piątkowym szkolnym meczu koszykówki. W drugim secie zmieniała ją Dorota, popisując się udaną "czapą". Na przyjęciu wystąpiła Ola Jaworska, grając przyzwoicie, a mecz zakończyła efektowną "czapą". Mimo tylu absencji, mecz zakończył sie naszą wygraną 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 25:16). Do zakończenia pozostały dwa mecze, a o trzecim miejscu, premiowanym  awansem do rozgrywek szczebla centralnego Mistrzostw Polski, zadecyduje prawdopodobnie mecz z TEMPEM Chełm. Zespół wystąpił w składzie: Karolina DOBRZYŃSKA, Ola JAWORSKA, Ola KASPRZAK, Ada NEJKAUF, Agnieszka TROJAK, Weronika NIEDŹWIEDŹ, libero Ewelina KOZŁOWSKA oraz  Dorota MATACZ.