Zwycięstwo kadetek w finałach o mistrzostwo województwa!

W kolejnym meczu finałowym o mistrzostwo województwa, rozegranym w Tomaszowie, pokonaliśmy miejscową TOMASOVIĘ 3:0 (25:21, 25:20, 25:18). Jest to pierwsze zwycięstwo w starszych kategoriach (oprócz młodziczek), ba, to są pierwsze wygrane sety w tym mieście. To zwycięstwo daje jeszcze szanse na awans do rozgrywek centralnych. Dzisiejszy mecz nie należał do najwybitniejszych, ale liczy się efekt końcowy i zdobyte punkty. Dziewczęta zagrały bardzo ambitnie w obronie, broniąc "bombowe" ataki zawodniczki występującej w II lidze. W tym elemencie "brylowała" nasza libero, a jej nieobecność w pierwszym meczu była aż nadto widoczna. Kaśka zagrała dobrze w ataku, gorzej w kilku obronach. Dobrze w ataku na środku zagrała Patrycja. Gorzej było z atakiem z lewego. Nasze młodziczki zagrały bojaźliwie, mimo słabego bloku przeciwnika. Teraz mamy 2 tygodnie przerwy z powodu turnieju młodziczek. Zespół wystąpił w pełnym 12-stoosobowym składzie: Patrycja CIUPA, Doma WAWERSKA, Basia KUDUK, Kasia KORGOL, Wera PYZIK, Magda TROJAK> libero Patrycja SKRZYPCZAK> Tosia SKRZYPCZAK, Paulina STEFANOWSKA, Iza LIPCZYŃSKA, Doma KUREK, Gabi WĘGLIŃSKA.