Zwycięstwo kadetek w meczu z lubelskim TPS

W kolejnym meczu Ligi Wojewódzkiej Kadetek gościliśmy w pawilonie Lublinianki, gdzie mecze rozgrywa zespół TPS II Lublin. Spotkanie o dużym podłożu emocjonalnym, gdyż w zespole przeciwnika występowały 3 dziewczęta, które rozpoczynały treningi w Salosie. Te dziewczęta nie wyróżniały się niczym wybitnym na tle zespołu, w odróżnieniu od swoich rodzin, które trąbkami usiłowały wybijać nas z uderzenia. Nie na wiele to się zdało, chociaż początek spotkania nie nastrajał optymistycznie. W pierwszym secie do stanu 9:9 bardzo nerwowa gra naszych dziewcząt. Ale od tego momentu robi się jeszcze gorzej. Przy stanie 9:14, kontuzji stawu skokowego nabawiła się Patrycja CIUPA. Dla Patrycji to podwójny pech: kontuzja w 100 meczu w barwach SALOSU! Do końca seta nie potrafiliśmy odnaleźć swojej gry, przegrywając 18:25. Od drugiego seta, na środku zagrała Monika Marciniak, a Ola DUDEK przeszła na przyjęcie. Od tego momentu narzuciliśmy swój styl gry, a efektem tego były kolejno wygrane 3 sety. TPS II - SALOS 1:3 (25:18, 11:25, 15:25, 21:25). Skład zespołu: Ola DUDEK, Basia KUDUK, Patrycja CIUPA (Monika MARCINIAK), Kasia KORGOL, Asia PIELECH (Magda TROJAK), Ewelina MICHALAK >libero Patrycja SKRZYPCZAK > Ada WAROWNA, Natka WAŚ, Iza LIPCZYŃSKA. Chciałbym jeszcze podziękować naszym najzagorzalszym kibicom za wspieranie nas w trudnych momentach.