Zwycięstwo kadetek w ostatnim meczu

W ostatnim meczu o mistrzostwo województwa kadetek, nasze pociechy w sali Lublinianki pokonały TPS Lublin 3:1 (25:17, 25:21, 22:25, 25:11). Tym zwycięstwem przypieczętowały 5 miejsce w rozgrywkach na 12 uczestniczących zespołów. Mimo dłuższej przerwy w treningach (święta) i okrojonego składu, spowodowanego chorobami i kontuzjami, dziewczęta zagrały niezłe spotkanie. Szkoda przegranego seta, mimo prowadzenia 18:15. Chciałbym podziękować dziewczętom za osiągnięte wyniki. Wprawdzie liczyłem na bardziej korzystny wynik końcowy rozgrywek, ale należy się cieszyć z tego, co mamy. Dziewczęta udowodniły, że należą do ścisłej czołówki województwa. Zespół wystąpił w składzie: Gosia ŚWIDEREK, Ola DUDEK, Wiola JABŁOŃSKA, Sylwia ŚLUSARCZYK, Ola JAWORSKA, Patrycja CIUPA>libero: Doma ROZWADOWSKA> Ada WAROWNA. W rozgrywkach kadetek zadebiutowała Patrycja CIUPA i jej występ uznaję jako bardzo udany. Jestem pełen podziwu ale i przerażenia za jedną, pełną poświęcenia akcję obronną. W zagrywce brylowała Ola DUDEK, seriami posyłając "asy". Nie będę kolejno chwalił za udane akcje, wymieniłem tylko zagrania najmłodszych. Dla wszystkich mam słowa podziękowania za zaangażowanie w grze. Dziekuję!