Aktualności

11 styczeń 2020 roku odbył się Salezjański Turniej Noworoczny !

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych przy ul. Lwowskiej 11 w Lublinie mogliśmy rozegrać Salezjański Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego. Udział wzięło 34 zawodników w tym jedna pani. Sportowcy mali i duzi przyjechali z następujących miejscowości : Krzesimów, Łęczna, Dęblin, Cyców, Lubartów, Biskupice i Lublin. Turniej odbył się w życzliwej i bardzo miłej atmosferze. Gratulujemy wszystkim za walkę do końca i sportową postawę fair play. Z wpisowego będziemy mogli między innymi dokonać zakupu nowych piłeczek dla naszego stowarzyszenia i zorganizować dzieciom pizzę i coca colę          w ferie :)
Pierwsze cztery miejsca w kategorii Szkoła Podstawowa klasy 1-6 :
1. Mateusz Ostrowski (Salos Lublin), 2. Mikołaj Strojek (Salos Lublin),
3. Patryk Janasz (MKS Lubartów), 4 Piotr Karczewski (MKS Lubartów)
Kategoria OPEN :
1. Mateusz Warda (ATS Akanza Lublin), 2. Hubert Kępa (Biskupice), 3. Mariusz Wołowiecki (Dęblin), 4. Sławomir Margol ( Pod50 Lublin).
Podziękowania za przybycie i gratulacje za walkę jedynej zawodniczce przybyłej na turniej, pani Patrycji          z Lublina.
Jeszcze raz dziękuję w imieniu całego zarządu Salezjańskiej Organizacji Sportowej „Kalina” Lublin - trener sekcji i organizator Rafał Górski :)