Aktualności

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów

Na pierwszym WTK Kadetów w dniu dzisiejszym w miejscowości Łaziska reprezentowało nasz klub 6 kadetów i 2 młodzików. Kacper Chodorowski jako jedyny wyszedł z grupy i grał w najlepszej szesnastce województwa. Jakub Tomasiak był by drugim naszym zawodnikiem, który by tego dokonał, ale uległ po ciężkiej walce w meczu decydującym o wyjście z grupy zawodnikowi z Dynama Gózd 2:3. Było blisko ale tak to jest już w sporcie. Czasem trzeba mieć też trochę szczęścia. Z bardzo dobrej strony pokazał się Adam Banderski, który wygrał jeden mecz w grupie z zawodnikiem o trzy lata starszym od siebie. Przełamał swój lęk przed startem Piotr Kańtoch wygrywając jeden pojedynek w grupie. Z bardzo dobrej strony pokazał się Gabriel Palonka wygrywając jeden mecz w grupie i grając chwilami tak jak by był już seniorem w I lidze. Były naprawdę piękne zagrania z jego strony ale wciąż nie może się przełamać, że gramy zawsze do końca, nawet jak przegrywamy wysoko seta. Wieżę że się pozbiera już niedługo i będzie wygrywał nawet teoretycznie lepszymi od siebie. Pozostali : Mikołaj, Tomasz oraz Dominik starali się grać jak najlepiej umieją, ale niestety tym razem nie udało się wygrać im żadnego z meczy. Więcej zaangażowania w wykonywanie elementów na treningu i na pewno na kolejnym WTK będzie już tylko lepiej.

Gratuluje występów całej ekipie – Wasz trener