Aktualności

Mały Memoriał Sławomira Ziemińskiego

W dniu 30.11.2013r. odbył się Mały Memoriał Sławomira Ziemińskiego dla dzieci ze szkół podstawowych . W turnieju tym wystąpili zawodnicy naszego klubu Salos : Igor Nowak, Jakub Nowak oraz Hubert Wrona a sędziował przy stołach nasz zawodnik z grupy starszej Patryk Rojek. Najlepszym naszym zawodnikiem okazał się Hubert, który zdobył w kategorii chłopców II miejsce przegrywając w finale z Krystianem ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie. Pozostali nasi zawodnicy Jakub i Igor uplasowali się na miejscach poza pierwszą trójką walcząc o każdą piłkę co rokuje dobrze na przyszłość. A oto wyniki pierwszych czterech miejsc: Dziewczęta – 1m. Agnieszka Krzak SP Braciejowice (LUKS FALA Piotrawin), 2m. Aneta Szymbor SP Jawidz (UKS Sokół Jawidz), 3m. Agata Ogrodnik SP Jawidz (UKS Sokół Jawidz), 4m. Patrycja Ścieżko (Świetlica św. Michała Archanioła w Lublinie). Chłopcy – 1m. Krystian Flis SP 3 w Lublinie, 2m. Hubert Wrona SP 23 w Lublinie (Salos Kalina Lublin), 3m. Filip Adymowski SP 3 w Lublinie, 4m. Adrian Rudź SP 51.

Najmłodsi zawodnicy turnieju, którzy dodatkowo zostali wyróżnieni : Wiktoria Głębocka (Świetlica św. Michała Archanioła w Lublinie) oraz Igor Nowak (Salos Kalina Lublin)

            Wszystkim serdecznie dziękuję za przyjazd i sportową walkę oraz życzę dalszych sukcesów w tenisie stołowym.

                                 Wasz trener Salosu Kalina Lublin