Aktualności

Na GP LZS w Niemcach

W dniu 30.03.2014r. odbył się GP LZS w tenisie stołowym w m. Niemce. Z naszego klubu udział wzięli: Patryk Rojek, Marcin Mrozowicz, Michał Jędrasiak, Sebastian Piekarski, Mateusz Sochowski, Hubert Wrona, Stanisław Zdybel, Damian Świetlicki, Jakub Nowak, Igor Nowak, Michał Warda.

Wszyscy zawodnicy Salosu Lublin zagrali bardzo dobrze. Najlepiej w kategorii najmłodszej wypadł Stanisław Zdybel a w najstarszej Michał Jędrasiak. Po tym turnieju zaczyna być widoczne kto się najbardziej przykłada do treningów i po prawie roku trenowania w naszym klubie robi postępy. A o to wyniki naszych 11 zawodników, którzy uczestniczyli dzisiaj w zawodach:

Junior 17-24 Patryk Rojek, Marcin Mrozowicz, 13-16 Michał Jędrasiak. Młodzik 25-32 Sebastian Piekarski, Igor Nowak, 17-24 Mateusz Sochowski, Damian Świetlicki, Jakub Nowak, Michał Warda, 9-12 Hubert Wrona, Stanisław Zdybel. Żak – 13-16 Michał Warda, Jakub Nowak, 9-12 Igor Nowak, Damian Świetlicki, 5-6 Stanisław Zdybel.

Wszystkim serdecznie gratuluje i życzę kolejnych jeszcze lepszych występów.

Wasz trener tenisa stołowego