Aktualności

Nasi zawodnicy górą na I GP LZS tenisa stołowego w miejscowości Niedźwiada !

W święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej 2 lutego 2019r. na I GP LZS w miejscowości Niedźwiada zawodnicy naszego klubu poraz pierwszy zdobyli czołowe miejsca w kategorii Młodzik i Junior.
Na 32 startujących w kategorii młodzik I miejsce zajął Jakub Tomasiak a IV Jakub Konieczko. Kategoria Junior - I miejsce Gabriel Palonka, II miejsce Antoni Zdybel a tuż za podium na IV miejscu Maciej Małyszek !!! Pozostałe wyniki naszych zawodników w Młodzikach: 9-12 Banderski Adam, 13-16 Strojek Mikołaj, Watrakiewicz Mariusz, 17-24 Ostrowski Mateusz, 25-32 Wrona Krzysztof. Juniorzy: 5-6 Chudzicki Karol, 7-8 Banaszak Rafał

Wszystkim gratuluje i jak tak dalej będziemy trenować to Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w naszej dyscyplinie sportu będą nasze :)

Wasz trener