Aktualności

Parafiada Lubartów 2014

W dniu 22.02.2014r. odbyła się Parafiada Lubartów 2014 – archidiecezjalny turniej tenisa stołowego drużyn (zespołów) parafialnych. Z naszego klubu wzięło udział 9 zawodników w różnych kategoriach.

Kategoria Gimnazjum + szkoła średnia ur. 2000-1995 : Michał Jędrasiak, Patryk Rojek i Andrzej Pochodyła.

Kategoria Młodzicy (Kl. V - VI) (ur. 2002-2001) : Daniel Kępa

Kategoria Żacy (kl. IV i młodsi) (ur. 2003 i mł.) : Jakub Nowak, Stanisław Zdybel, Damian Świetlicki, Igor Nowak, Michał Warda

Na medal w kategorii „Żak” spisał się Stanisław Zdybel, który w finale pokonał kolegę Jakuba Szkutnika z Jawidza-Rokitno a Damian Świetlicki zajął 6 bardzo dobre miejsce zważywszy, że Damian dopiero niedawno zaczął swoją przygodę z tenisem stołowym. Pozostali zawodnicy Salosu Lublin grali dobrze ale jeszcze muszą popracować na treningach trochę więcej i będą jak ich koledzy zajmować wysokie miejsca. Jeśli chodzi o kategorię najstarszą gimnazjum+szkoła średnia najlepiej wypadł Patryk Rojek. Jeszcze dużo pracy przed nami ale postępy widać z turnieju na turniej i oby tak dalej bo już niedługo w maju jedziemy na najważniejszy turniej Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej do Krakowa.

Gratuluje wszystkim znakomitej postawy i życzę dalszych sukcesów .

Wasz trener tenisa stołowego            

  • Michał w akcji

    Michał w akcji

  • Patryk i Andrzej czekaja na swoje gry

    Patryk i Andrzej czekaja na swoje gry

  • Więcej