Aktualności

Srebrny medal naszych tenisistów stołowych na Ogólnopolskich Igrzyskach w Gliwicach !

W dniach 18-20.09.2015r. odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Gliwicach. Tenisiści Stołowi Salosu Lublin wystąpili w następującym składzie: Michał Łabędzki, Dominik Borcuch, Mateusz Sochowski, Hubert Wrona, Tomasz Lipski, Przemysław Woliński.  Jechaliśmy na te Igrzyska z myślą o poprawieniu wyniku z zeszłego roku i udało się. Mateusz Sochowski z Hubertem Wroną zdobyli srebrny medal w deblu ! Jest to na razie najlepszy wynik po dwóch i pół roku trenowania od podstaw.  Jeden pojedynek deblowy wygrali Michał Łabędzki z Dominikiem Borcuchem, choć wcześniej nigdy debla nie grali. To było naprawdę piękne widowisko.

W singlu wyszło dwóch naszych zawodników z grupy. Przemysław Woliński z drugiego miejsca i Mateusz Sochowski z pierwszego, gdzie następnie w dwunastce najlepszych trafił na bardzo mocnego zawodnika z Dzierżoniowa i przegrał z nim 0:3. Pozostali nie mieli szczęścia w grupach. Tomek wygrał seta, Michał Łabędzki był blisko wyjścia z grupy bo wygrał jeden mecz 3:0 a kolejny przegrał 1:3. Hubert wszystkie pojedynki w swojej grupie przegrał po 1:3. Dominikowi nie udało się wygrać żadnego seta .

Pomimo wzlotów i upadków to wszystkie pojedynki były na wysokim poziomie i każdy z naszych zawodników dał wszystko z siebie, aby jak najlepiej pokazać się na tych Igrzyskach.

Gratuluję wszystkim i życzę kolejnych sukcesów.

Wasz trener tenisa stołowego