Aktualności

Sukces naszych tenisistów stołowych na Memoriale Sławomira Ziemińskiego !

W dzisiejszym dniu 11.11.2014r. odbył się Memoriał Sławomira Ziemińkiego i jednocześnie uczczenie 96 rocznicy odzyskania Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej. W memoriale uczestniczyło 73 osoby. W kategorii SZKOŁA PODSTAWOWA wzięło udział 16 zawodników z różnych szkół i trzech klubów. Nasi zawodnicy zajęli dwa pierwsze miejsca i pokazali w finale naprawdę piękny tenis stołowy. Pierwsze miejsce zajął Hubert Wrona a drugie Mateusz Sochowski. Zawodnicy ci przygotowują się obecnie na Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej, które odbędą się we Włoszech w Turynie. Z bardzo dobrej strony pokazał się nasz najmłodszy zawodnik Michał Warda, który jeden pojedynek wygrał z zawodnikiem starszym od niego o trzy lata. W tej kategorii wystąpili jeszcze: Jakub Nowak, Igor Nowak, Kacper Romański, Patryk Chabros, Damian Chojnacki, Jakub Kasprzak. W kategorii OPEN wystąpili: Michał Jędrasiak, Patryk Rojek, Patryk Chojnacki, Przemysław Woliński, Tomasz Lipski .

Gratuluje wszystkim i życzę samych sukcesów na kolejnych turniejach. Wasz trener tenisa stołowego.