Aktualności

Sukcesy naszych najmłodszych tenisistów stołowych na II WTK żaków !

Bardzo udane występy naszych żaków na II WTK w Woli Osowińskiej. Krzyś Wrona zajął miejsce 3 i sukces życiowy - ograł Tymka Królickiego z Werbkowic 3:1 w małym finale :) ! Do tej pory na każdych zawodach z nim przegrywał. Kolejny sukces naszych młodych adeptów tenisa stołowego to zajęcie miejsca 7-8 przez Damiana Mykitkę, który trenuje dopiero trzy miesiące ! Miłym akcentem było spotkanie ze św. Mikołajem w przerwie zawodów. Gratulacje dla wszystkich, którzy wystąpili. Nasi pozostali zawodnicy: Adam Chojnacki - w dniu dzisiejszym udało mu się ugrać seta z jednym z zawodników i jak to jest czasem, nie zawsze się wygrywa na zawodach mecze. Marcin Malicki i Filip Duda wygrali po jednym pojedynku.