Aktualności

Sukcesy naszych zawodników i zawodniczki w dniu dzisiejszym w tenisie stołowym !

Sukcesy naszych zawodników w dniu dzisiejszym na II Grand Prix LZS
w kategorii Młodzik, Młodziczka i Junior w miejscowości Piotrowice oraz III WTK Skrzatów w Łucce.
Zacznę od bardzo dobrej postawy naszej młodziczki Anny Pylak, która zajęła III miejsce. Kolejne miejsca to kategoria Młodzików: II - Jakub Tomasiak, III - Adam Banderski, IV - Jakub Konieczko, VII-VIII - Mikołaj Strojek, XIII-XVI - Mariusz Watrakiewicz, XVII-XXIV - Mateusz Ostrowski, Rafał Staśkiewicz. Juniorzy: II - Hubert Wrona, IV - Rafał Trąbka, V-VI - Gabriel Palonka, VII-VIII - Antoni Zdybel, Maciej Małyszek, IX-XII - Kacper Kozioł, Karol Chudzicki. Na 3 WTK Skrzatów Krzysio Wrona zajął II miejsce. Wszystkim gratuluje serdecznie wyników.