Aktualności

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPTIMA CUP

W dniu 24.05.2014r. odbył się turniej przy ul. Podwale w Lublinie. Nasz klub w kategorii młodszej zdobył wszystko co było do zdobycia. Starsi obstawili dwa pierwsze miejsca na podium. Kategoria "szkoła podstawowa": 1. Mateusz Sochowski, 2. Hubert Wrona, 3. Stanisław Zdybel. Kategoria "gimnazjum i starsi": 1. Patryk Rojek, 2. Michał Jędrasiak, 3. Monika Bronisz (gim. nr 15 Lublin).

W całym turnieju wystąpiło dwunastu naszych zawodników: Michał Jędrasiak, Patryk Chojnacki, Patryk Rojek, Sebastian Piekarski, Hubert Wrona, Daniel Kępa, Mateusz Sochowski, Kacper Romański, Jakub Nowak, Stanisław Zdybel, Igor Nowak, Michał Warda.

Wszystkim gratuluje sportowej postawy i dobrej zabawy. Wasz trener tenisa stołowego.

 

Film z turnieju pod linkiem : http://www.youtube.com/watch?v=hlRbYrvQzuE&feature=youtu.be