Aktualności

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny we Włodawie

W dniu dzisiejszym na II WTK we Włodawie nasi tenisiści stołowi powalczyli o najwyższe miejsca. Do turnieju głównego czyli do elity 32 najlepszych województwa po eliminacjach dostał się Marcin Szafranek, który wygrał z Norbertem Roczonem (KSGCH Kłos Chełm) oraz kolegą klubowym Gabrielem Palonką. Michał Matera wygrał z Rafałem Knyszem (UKS Werbkowice) oraz Szymonem Grzywną (SMS Włodawa). Obaj po wejściu do turnieju głównego odpadli w pierwszej rundzie, ale po walce. Marcin z Patrykiem Bieleckim (KS Heksa Niedrzwica Duża), zdobywcą ostatecznie 5 miejsca i Michał z Norbertem Płachtą (KS Sygnał Lublin), który ostatecznie zajął miejsce 17-24.

Hubert Wrona nie miał tyle szczęścia co wyżej opisani nasi zawodnicy i przegrał ale w bardzo dobrym stylu i nie wiele zabrakło do zwycięstwa pokolei z Dawidem Marcem (Lewart Lubartów) 1:3 i Jakubem Korolem (UKS Werbkowice) 2:3.

Coraz lepiej radzi sobie Gabriel Palonka, który mimo wszystko nie miał dzisiaj dobrego dnia. Przegrał w eliminacjach do głównego turnieju najpierw z Kacprem Maciągiem (SMS Włodawa) a następnie ze swoim klubowym kolegą Marcinem Szafrankiem.

Antoni Zdybel robi powoli postępy i widać to z meczu na mecz, ale musi jeszcze więcej pracować a będzie wygrywał bez problemu.

Dominika Stępniewska również dzisiaj nie miała swojego dnia, choć piękny mecz zagrała z Wiktorią Szmidt z UKS Optima Zamość (1:3).

Wszystkim gratuluję za dobrą postawę sportową i walkę oraz życzę sukcesów w dalszych turniejach.

Wasz trener tenisa stołowego.