Aktualności

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ MIASTA LUBLIN W TENISIE STOŁOWYM

Podsumowanie z trzech dni współzawodnictwa sportowego szkół miasta Lublin w tenisie stołowym.
Adam Banderski zajął wysokie miejsce 5-6 i przegrał w walce z Kubą Konieczko o wejście do czwórki po zaciętym meczu 2:1, a w ostatnim secie 12:14. Rafał Staśkiewicz wygrał jeden mecz i jak na nowicjusza w zawodach między szkolnych to naprawdę pięknie grał. Był najmłodszym zawodnikiem. Mateusz Mirosław walczył ale nie był to jego dzień. Kacper Chodorowski zajął miejsce 13-16. Jacek Frączek również wysoko, gdzieś w połowie listy. W gimnazjach Hubert Wrona zajął miejsce 9-12 a Przemysław Woliński po udanych meczach wszedł do ścisłej ósemki na pozycję 7-8. Przemek po pięknym meczu o miejsce 5-6 z Szymonem Skrzypkiem przegrał minimalnie 2:1. Wszyscy zawodnicy Salosu spisali się na przysłowiowy medal. Większość dopiero zaczyna swoją przygodę z tenisem stołowym więc za rok w między szkolnych zawodach na pewno będzie o wiele lepiej, czego wszystkim życzę.