Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej - Kraków.

28 maja 2005r. w Krakowie odbyły się kolejne Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej. Lubelski Salos brał w nim udział w dwóch dyscyplinach sportowych: piłka siatkowa dziewcząt (kategoria dziewcząt starszych) oraz w tenisie stołowy (kategoria młodsza oraz starsza dziewcząt i chłopców). Lubelskie siatkarki stoczyły bój z drużyną Salos Oświęcim, Kielce, Staniątki oraz z tegorocznymi gospodarzami- Salosem Kraków. Ostatecznie dziewczyny zakończyły rywalizację na 3 miejscu.
Zawodnicy z tenisa stołowego również odnieśli sukcesy w tegorocznych Igrzyskach, wrócili do Lublina z 8 medalami w aż 5 kategoriach. Nagrodzeni medalami zostali: Michał Bigaj- otrzymał złoty medal w singlu w kategorii młodszej, Rafał Gąska- wraz z Bigajem zdobył pierwsze miejsce w deblu również w młodszej kategorii, Amadeusz Pietrzak- wicemistrz singla w starszej kategorii oraz wraz z Michałem Lewandowskim zostali mistrzami w deblu w kategorii starszej, Monika Krzyżanowska- mistrzyni w singlu i kategorii młodszej, Robert Wesołowski i Marek Zięba- wywalczyli sobie brąz w deblu w kategorii młodszej, Krzysztof Pawelec- brąz w singlu w starszej kategorii oraz Magdalena Ziółkowska- wywalczyła brązowy medal w kategorii dziewcząt młodszych. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom zarówno z sekcji siatkarskiej jak i z tenisa stołowego gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.