Kronika 2005

2007-05-04

Turniej Tenisa Stołowego w Szkole Podstawowej nr 23

15 stycznia 2005 r. odbył się turniej tenisa stołowego w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Podzamcze 9. Z Salos-u Lublin wzięło udział 11 zawodników, w tym jedna zawodniczka. Wszyscy walczyli dzielnie i była świetna zabawa. Wyniki:Kategoria szkoły podstawowej (32 zawodników)Adam Świrgoń 7-8Jacek Zięba i Marek Zięba 13-16Mateusz Drozd 17-24Bartosz Chonek 25-32. Kategoria gimnazjum (16 zawodników)Michał Bigaj 1 miejsceIgnacy Oboz i Mateusz Suszek 9-12Kamil Kutnik i Rafał Gąska 13-16 W kategorii ...Więcej

2007-05-04

I Grand Prix Lublina

Turniej odbył się w zaprzyjaźnionej z nami SP 23 przy ulicy Podzamcze. Startowało w nim 5 naszych zawodników.Najlepszy w kategorii gimnazjum był Michał Bigaj, który zajął I miejsce. Kategoria - szkoła podstawowa:Drozd Mateusz 9-12Zięba Jacek 9-12Wesołowski Robert 9-12Chonek Bartosz 13-16.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !Więcej

2007-05-04

Turniej Tenisa Stołowego w Puławach

Nasz klub Salos Lublin reprezentowało 16 młodych zdolnych zawodników w tym dwie zawodniczki.Był to jeden z najlepszych naszych występów w zawodach.W kategorii dziewcząt dobrze wypadły obie nasze reprezentantki zajmując odległe miejsca ale za to cenne,bo pokazały się z najlepszej strony. Były to Monika Krzyżanowska i Magdalena Ziółkowska.Kategoria chłopców młodsza:1 miejsce Michał Ziółkowski5 Wojciech Wielgus7 Marek Zięba13-15 Bartosz ChonekUczestniczyło w tej kategorii 15 zawodników. Kategoria ...Więcej

2007-05-04

Zimowy obóz sekcji piłki siatkowej - 2005r.

Niestety naszej sekcji siatkówki nie udało się wyjechać na zimowy obóz, natomiast urządziliśmy sobie obóz w Lubelskim Teatrze Muzycznym przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej. Przez cały tydzień (24 stycznia- 30 stycznia 2005r) zawzięcie trenowałyśmy.Trening zaczynał się zawsze rozgrzewką w postaci parominutowego biegania, następnie przechodziliśmy do siłowni, w której intensywnie ćwiczyłyśmy około godzinę dziennie. Trochę czasu poświęcałyśmy także na ćwiczenia przy lustrach, które miały na celu p ...Więcej

2007-05-04

Walne zebranie S.L. SALOS

Dnia 13. 02. 2005r odbyło się walne zebranie S.L. SALOS "Kalina", któremu przewodniczył ks. Kazimierz Drozd. Zebranie miało na celu przede wszystkim wybrać nowy zarząd stowarzyszenia, gdyż poprzedni podał się do dymisji.Komisję skrutacyjną podczas głosowania sprawowali p. Bogusława Harden i p. Adam Trejgel (były wiceprezes).Na prezesa Salos-u jednogłośnie członkowie stowarzyszenia wybrali ks. Kazimierza Drozda.Wiceprezesem został Rafał Iskra, Wiesław Opoka - skarbnik, Eliza Turowska - sekretarz ...Więcej