Spotkanie opłatkowe.

17 grudnia bieżącego roku odbyło się przedświąteczne spotkanie opłatkowe. Wzięli w nim udział wychowankowie Oratorium, animatorzy, księża, siatkarki Salos-u, a także członkowie sekcji tenisa stołowego.

Spotkanie rozpoczął ks. Kazimierz Drozd, odczytując fragment z Pisma Świętego. Następnie animatorzy przygotowali zabawną scenkę, która miała na celu przedstawienie we współczesny sposób świątecznej atmosfery oraz to w jaki sposób różni ludzie spostrzegają święta. Później wszyscy zgromadzeni wspólnie zaśpiewali kolędy, a następnie przystąpili do symbolicznego przełamania się opłatkiem i do składania sobie życzeń świątecznych.
Kiedy każdy usłyszał już miłe słowo zawarte w życzeniach na nadchodzący 2006 rok zeszliśmy na symboliczną Wigilię, którą przygotowali dla nas animatorzy wraz z innymi opiekunami Oratorium. Był barszcz z uszkami, filety rybne i inne potrawy mające na celu wprowadzenie nas w świąteczną atmosferę. Wieczór w gronie przyjaciół i znajomych zakończyliśmy wspólnym odśpiewaniem kolęd. Dziękujemy wszystkim organizatorom za włożony trud i swój czas w przygotowania.
Życzę wszystkim wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
Agnieszka