Zimowy obóz sekcji piłki siatkowej - 2005r.

Niestety naszej sekcji siatkówki nie udało się wyjechać na zimowy obóz, natomiast urządziliśmy sobie obóz w Lubelskim Teatrze Muzycznym przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej. Przez cały tydzień (24 stycznia- 30 stycznia 2005r) zawzięcie trenowałyśmy.
Trening zaczynał się zawsze rozgrzewką w postaci parominutowego biegania, następnie przechodziliśmy do siłowni, w której intensywnie ćwiczyłyśmy około godzinę dziennie. Trochę czasu poświęcałyśmy także na ćwiczenia przy lustrach, które miały na celu pokazanie nam i skorygowanie niepoprawnie układanych rąk przy ataku, bloku, zagrywce czy nawet zwykłym odbijaniu. Później zaczynały się różnorakie ćwiczenia: ataki, bloki, obrony, zagrywki itp. Resztę czasu (treningi trwały około dwie i pół godziny) poświęcaliśmy na dokładnie przeanalizowanie ustawień, przećwiczenie nowych rozwiązań oraz na korygowaniu błędów, które często są popełniane podczas gry.
W jakim stopniu udało nam się poprawić naszą wytrzymałość fizyczną, szybkość na boisku oraz skorygować błędy będzie widać na najbliższych meczach.
Mamy nadzieję, że wyniki będą szybko widoczne i, że na rozgrywki w Krakowie oraz w Warszawie będziemy pełne sił i gotowe na zwycięstwo!