Informacje Ogólne Dla Uczestników Zajęć

Informacje ogólne dla uczestników zajęć sportowych
z tenisa stołowego w naszym Stowarzyszeniu Lokalnym „Kalina” Salezjańskiej Organizacji Sportowej
w Lublinie na sezon 2020/2021

1. Pierwszy trening dla osób nowych jest bezpłatny.
2. Na zajęciach obowiązuje na zmianę strój sportowy – obuwie halowe na jasnej podeszwie, spodenki gimnastyczne i koszulka z krótkim rękawem.
3. W miarę możliwości każdy trenujący w naszym klubie, który reprezentuje nas na zawodach różnej rangi dostaje strój sportowy (koszulka i dres) na zasadzie wypożyczenia – kto odchodzi z klubu ma obowiązek zdać koszulkę i dres. Za nie oddanie, również zniszczenie stroju koszty pokrywają rodzice.
4. Licencje zawodniczą na nasz klub i tym samym osobistą na dany sezon dla zawodnika wykupuje nasz klub. Rodzice nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu – dotyczy to udziału w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych oraz inne imprezy organizowane przez LOZTS i PZTS. Licencje otrzymuje zawodnik/zawodniczka, którzy deklarują udział w zaplanowanych turniejach – w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w turniejach rodzic zwraca koszt zakupu licencji, ponieważ licencje wykupujemy wcześniej.
5. Koszty wpisowego na wszystkie turnieje ponosi rodzic.
6. Wszelkie przejazdy na turnieje, ponieważ zdecydowana większość ich jest organizowana poza Lublinem opłaca nasz klub (pod warunkiem, że zbierze się co najmniej 8 osób do busa).
7. Koszt ubezpieczenia na czas treningów na wyznaczonych salach - Kościół Salezjanów i Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych, ponosi nasz klub.
8. Jeśli dziecko spóźni się bądź nie będzie go na treningu prosimy powiadomić trenera prowadzącego zajęcia SMS-em lub telefonicznie.