Kronika 2003

2007-04-14

Wakacje dla Dzieci - Ostróda 2003

fotoOstróda to nie tylko bardzo ładne miasteczko w województwie Olsztyńskim, położone nad jeziorem Drwęckim, ale przede wszystkim Ostróda to miejsce z którym wiele dzieci i młodzieży łączy cudowne chwile tegorocznych wakacji.Właśnie w Ostródzie odbyły się Salezjańskie wakacje dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.Od 3 do 15 lipca był turnus dla młodzieży, łączony wraz z młodzieżą ze Świętochłowic, z ks. Mariuszem Skowronem i p. Michałem Strzeleckim, a od 15 do 28 lipca turnus dla dzieci.Organizat ...Więcej

2007-04-14

Wakacje dla Młodzieży - Ostróda 2003

fotoOstróda to nie tylko bardzo ładne miasteczko w województwie Olsztyńskim, położone nad jeziorem Drwęckim, ale przede wszystkim Ostróda to miejsce z którym wiele dzieci i młodzieży łączy cudowne chwile tegorocznych wakacji.Właśnie w Ostródzie odbyły się Salezjańskie wakacje dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.Od 3 do 15 lipca był turnus dla młodzieży, łączony wraz z młodzieżą ze Świętochłowic, z ks. Mariuszem Skowronem i p. Michałem Strzeleckim, a od 15 do 28 lipca turnus dla dzieci.Organizat ...Więcej

2007-04-14

Zimowisko sportowe dla dzieci i młodzieży „Skarby śniegu” 2003r.

fotoNasz dom parafialny zawsze tętni życiem, ale w czasie ferii hałas był wyjątkowy. Przyczyną była prawie setka dzieci, która jak co roku brała udział w zimowisku. Jeszcze dobrze zimowisko się nie skończyło, a niektóre dzieci już pytały, kiedy będą zapisy na przyszły rok. To wszystko dzięki organizatorom, a przede wszystkim młodzieży, która z wielkim zapałem i gorącym sercem włączyła się w przygotowanie i przeprowadzenie tego przedsięwzięcia. Prawie 30 osobowa ekipa wraz z rodzicami przez cały tyd ...Więcej